Środa, 2024-05-01

TYDZIEŃ KWITNĄCYCH AKACJI

Stres pod lupą!

Ja, lider!

Kwitnące akacje są symbolem projektu Stowarzyszenia Moja Białołęka, w którym spotyka się z uczennicami i uczniami naszej szkoły z klas 7 i 8.
Wyliczanka z listkiem akacji „Kocha, Lubi, Szanuje” i „Nie chce, Nie dba, Żartuje” jest początkiem rozmowy o wyborach życiowych i ich konsekwencjach.

Na warsztatach  “Ja liderka, lider, moje wybory należą do mnie” oraz “Stres pod lupą” uczestnicy omawiają postawy radzenia sobie ze stresem, wzmacniają pewność siebie. Ćwiczą sposoby podniesienia samooceny poprzez m.in. pokonanie negatywnego myślenia, dokonywanie wyborów sprzyjających rozwijaniu pasji, zdrowego stylu życia.

Warsztaty wspierają rozwój osobisty uczennic i uczniów, postawy liderskie. Są okazją do ćwiczeń pracy zespołowej. Projekt finansuje Dzielnica Bemowo m.st. Warszawa.