Khelvachauri Open International Championship 2024

Batumi, ech Batumi ...

W tym roku, tak jak w poprzednim, Sensei Maciej Lewicki z klubu UKS Heros Warszawa, zorganizował w dniach 23-27 lutego wyjazd do Batumi w Gruzji  dla dzieci trenujących w klubie, w tym uczniów naszej szkoły.
W ramach wyjazdu były nie tylko treningi karate, ale także udział w zawodach Khelvachauri Open International Championship 2024. Wzięło w nich udział ponad 250 zawodników z Gruzji, Polski, Armenii, Izraela i Ukrainy.

Szkołę Podstawową nr 150 reprezentowali:
Laura Linares Ladeira, klasa 4b,
Maciej Nowacki, klasa 5e,
Seweryn Niewiadomski, klasa 6a,
Maria Boerner, klasa 8b

Nasi uczniowie nie tylko zdobyli nowe doświadczenie i umiejętności w sztuce walki karate kyokushin, ale zwiedzili również samo miasto oraz mieli okazję do zapoznania się z kulturą gruzińską podczas czasu wspólnie spędzonego z gruzińskimi kolegami z dojo Senseia Levana Tsintsadze.
Wyjazd do Gruzji jest jednym z wielu wyjazdów zagranicznych organizowanych przez klub UKS Heros Warszawa. Podopieczni Senseia Macieja Lewickiego byli już w Czechach, Holandii czy na Litwie.
Dzięki temu uczniowie  Szkoły Podstawowej nr 150, będący jednocześnie członkami klubu, mogą realizować nie tylko swoje sportowe pasje, ale również zdobywają wiedzę o świecie.
OSU!