- Odwiedziny: 7881635
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
Szkoła Podstawowa nr 150 w Warszawie im. Walerego Wróblewskiego
-
Statystyki
-
Kalendarium
Piątek, 2024-03-29
Imieniny: Marka, Wiktoryny
Dodatkowe zajęcia edukacyjne dla uczniów klas IV-VIII 2023/2024
Dodatkowe zajęcia edukacyjne dla uczniów klas 4 – 8
w roku szkolnym 2023/2024
Rodzaj zajęć |
Godzina |
Numer sali |
Nauczyciel prowadzący |
PONIEDZIAŁEK |
|||
Zajęcia przygotowujące do konkursu kuratoryjnego z historii |
7. 00 – 8.00 |
27 |
Krzysztof Łapa |
Zajęcia wyrównawcze z jęz. polskiego dla kl. 4c |
8.00 – 8.45 |
13 |
Jolanta Kuc |
Innowacja – zajęcia dziennikarskie |
15.30 – 16.15 |
21 |
Maja Gąsik |
WTOREK |
|||
Programowanie dla klas 5 i 6 |
8.00 – 8.45 |
18 |
Bożena Krzak |
Zajęcia indywidualne z j. angielskiego kl. 7a |
8.55 – 9.40 |
5 |
Justyna Nurzyńska |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 5b |
13.50 – 14.35 |
5 |
Elżbieta Lipniacka |
Zajęcia indywidualne z j. angielskiego kl. 7a |
13.50 – 14.35 |
5 |
Justyna Nurzyńska |
Konsultacje, poprawa sprawdzianów z języka polskiego dla uczniów klas 4a i 5e |
13.50 – 14.35 |
13 |
Aleksandra Ślaska |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego dla kl. 8a (co dwa tygodnie) |
15.30 – 16.15 |
21 |
Maja Gąsik |
Zajęcia sportowe - SKS |
15.30 – 17.00 |
hala |
Agnieszka Kapusta |
ŚRODA |
|||
Programowanie dla klas 7 - 8 |
8.00 – 8.45 |
18 |
Bożena Krzak |
Zajęcia przygotowujące do konkursu kuratoryjnego z historii |
7.00 – 8.00 |
27 |
Krzysztof Łapa |
Zajęcia sportowe - SKS |
13.50 – 15.20 |
hala |
Rafał Kustosz |
CZWARTEK |
|||
Koło biblijne |
7.15 – 8.00 |
5 |
Elżbieta Lipniacka |
Koło plastyczne |
13.15 – 14.35 |
115H |
Agata Gotkowicz |
Klub czytelniczy – „Spotkanie z książką” |
15.30 – 16.30 |
biblioteka |
Małgorzata Flis |
Zajęcia sportowe - SKS |
15.30 – 17.00 |
hala |
Waldemar Kwiatek |
PIĄTEK |
|||
Robotyka |
7.15 – 8. 45 |
18 |
Bożena Krzak |
Zajęcia przygotowujące do konkursu kuratoryjnego z historii |
7.00 – 8.00 |
27 |
Krzysztof Łapa |
Język łaciński – koło zainteresowań |
8.00 – 8.45 |
5 |
Krzysztof Łapa |
Zajęcia indywidualne z języka angielskiego |
11.40 – 12.25 |
6 |
Justyna Nurzyńska |
Koło polonistyczne/ zajęcia wyrównawcze z języka polskiego |
12.45 – 13.30 |
7 |
Filip Koperski |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego dla klasy 8c |
13.50 – 14.35 |
25 |
Dorota Pelc |
Koło historyczne |
14.40 – 15.25 |
27 |
Krzysztof Łapa |